| millar a întrebat:

Buna TPU. Ce parere aveti daca ati primi o scrisoare de dragoste de la partenera/partenerul vostru?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un gest minunat, l-aș adora

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde daca are scrisul frumos nu de doctor din care nu inteleg nimic

| Violleta2022 a răspuns:

Am primit si este foarte frumos si imbucurator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit în adolescență. A fost un gest frumos. happy

| GraniniCuPiersica a răspuns:

îl tatueze pe tot spatele și pe brațul meu cuvânta cu cuvânt literă cu literă sa fiu sigur ca Nu o pierd și nu uit ce-mi spunea ia iar scrisoarea o țin in lângă mine tot restul vieți mele sa fiu sigur ca Nu o pierd

| NunuNini a răspuns:

Wow, m-ar da gata!

| MValentin a răspuns:

M-ar face sa strâng acea scrisoare/acel mesaj si sa il păstrez mereu. Nu des am primit chestii de gen, dar si cand am primit (un caiet de 25 si ceva de pagini acum 3 ani) m-am asigurat ca si in ziua de azi are un intreg sertar doar al lui big grin

| tpUuUuUuUuU a răspuns:

M-as trezi din vis