| Andreeaberecleanuuu a întrebat:

Ce parere aveti de partenera/partenerul care vizualizează filme porno?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta satisfactie in alta parte, daca nu are de la tine.

| Andreeaberecleanuuu explică (pentru darrio2007):

Pentru faptul ca eu nu ii ofer

| darrio2007 a răspuns (pentru Andreeaberecleanuuu):

Intrebi sau ti-ai dat seama ca asta e problema?

| Andreeaberecleanuuu explică (pentru darrio2007):

Asta e problema.Pentru ca eu nu intretin inca relatii sexuale

| darrio2007 a răspuns (pentru Andreeaberecleanuuu):

E bine ca inca nu ai relatii sexuale. Daca inca esti un copil. Nu trebuia sa-ti faci iubit. Pentru ca el gandeste diferit.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Excelent

| Violleta2022 a răspuns:

Am o parere destul de proasta, insemnand ca nu mai reprezint nici o atractie fizica pentru el, daca alege pornografia virtuala, ca sa se satisfaca.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm, m-ar face sa ma gandesc ca poate ceva nu este chiar ok in relatie la un anumit aspect si as purta o eventuala discutie cu persoana respectiva, daca chiar ar fi cazul.

| Sofer a răspuns:

E normal sa te uiți. Superb.

| Marius22222222222 a răspuns:

Depinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde și ce fel de filme.
Daca nu se uită la dinalea degradabile tot degeaba.

| Cineva797406016386 a răspuns:

Dacă m lasă să mă uit cu ea împreună nu am nici o problemă

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Eu cred că un cuplu ar trebui să se uite împreună, nu mi se pare ok sa se uite doar unul, dacă partenerul s ar uita singur fără să știu ar însemna că eu nu l mai atrag si astfel el caută acolo ceva ce l atrage, eu una m-as simți prost

| XxAndreixXx a răspuns:

Nu e bine pentru ca o sa devină dependent și nu o sa se mai lase de viciul asta, eu asa am pățit și acum sunt distrus total psihic?

| XxAndreixXx a răspuns (pentru XxAndreixXx):

Nu am vrut sa pun semnul întrebării la final, asta e de la site-ul asta