| Innsbruck a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care au mai multi parteneri sexuali?
Ati fi de acord ca intr-o relatie serioasa, de viitor, fata sa fi avut in trecut mai multi parteneri?

10 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca sunt sub 5 e k pentru mine.

| Samariteanul a răspuns:

Daca a avut mai multi parteneri in trecut fata aceea nu e serioasa si nu merita...mai bine iti iei una cuminte si fidela decat o...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Samariteanul):

Păi dacă s-a culcat cu unul înainte să fie cu tine nu e fidelă?

| Samariteanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca e doar unul e ok. Daca sunt mai multi e o problema.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Samariteanul):

Ok, și dacă ar fi 3? Sau chiar 5?

| Samariteanul a răspuns (pentru anonim_4396):

La 5 asi zice nu.La 3 e discutabil.Depinde de caracterul femei, de educatia ei, de obiceiuri etc.La 3 nu sunt sigur, tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Samariteanul):

Dar cum le numeri?

| Samariteanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu n-ai ce face? big grin pai probabil o sa-mi spuna ea ca a mai avut barbati cu care a facut dragoste.App, te-am intrebat mai sus''tu?''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cât sexism))

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Acum puneti intrebarea. Tu ai accepta un barbat care a avut mai multi parteneri in trecut? Cat timp a fost cu cineva in care era intr-o relatie serioasa e ok. Dar daca a fost cu toti "prieteni" sau a agatat tipi /tipe intr-un club, nu e de bine. Si inainte de a face misto altii. Fac pariu ca cel putin jumatate din tipi de pe TPU au pacalit tipe in trecut doar ca sa se culce cu ele? ca nah. Sa ai relatie serioasa e greu. Stai calma. Barbatii sanatosi la cap nu le pasa de chestii de genu, important e sa nu fii o panarama mincinoasa si crizata.