| corina_4591 a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie in care intre parteneri este o diferenta de varsa de 15 ani?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate fi super, daca ambii sunt destul de maturi, afectiunea e reala, si puternica! Cel mai recent si incandescent exemplu (cu ceva ++) este Petre Roman, a doua oara tatic - acum, de baietel! - si Silvia, mama = 37! Altii: Tariceanu cu Ioana, Amalia cu Ilie Nastase, etc.

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Da bine, hai zi despre cati bani e vorba la mijloc?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca tu ai 15 ani si el 30 de ani conteaza si inca foarte mult.

mira
| mira a răspuns:

Este o diferenta acceptabila.Sentimentele conteaza.

| daniDeeDee a răspuns:

Pentru mine e ok! diferenta dintre mine si iubita este de 11 ani big grin

| mariutza a răspuns:

POi o parere buna, daca ei sa iubesc, respecta nu vad ce ar fi rau, si intre mama si tata sunt 11 ani diferenta tongue

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Daca se iubesc mai conteaza? tongue

| ._6225 a răspuns:

Acum... ce sa zic. Daca ei se iubesc, se inteleg, daca ei nu "simt" diferenta asta de varsta, e ok. E o diferenta cam mare, s-ar putea sa nu reziste prea mult relatia. Dar daca sentimentele pe care le au unul fata de celalalt sunt destul de puternice, atunci e un "caz" fericit.

| adellina a răspuns:

Dragostea nu are varstatongue.chiar daca lumea vorbeste.nu trebuie sa iei in seama. daca tu esti fericita alaturi de aceea persoana ce mai conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte buna, intre ai mei au fost 15 ani si au trait 35 de ani impreuna, nu este regula desigur.