| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre iubire? P.S: Vreau un raspuns sincer...

Răspuns Câştigător
| 1Beibii a răspuns:

E cel mai frumos sentiment happy. Mai ales daca este reciproc happy! Parerea mea. happy

11 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Iubirea este acel sentiment care te face sa zbori, ca in final sa cazi de nu te mai poti "ansambla"la loc!

| mona a răspuns:

E ceva frumos dar si ca vremea[schimbatoare]

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De cele mai multe ori este inteleasa gresit.

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,iubirea inseamna sentimentul pe care il simti pentru o persoana, bine mai este fata de animale de plante dar tu te referi la iubirea fata de o persoana! Cand este iubire renunti la tine pentru persoana iubita, te dedici ei, o lasi mai moale cu prietenii si alte activitati pe care le faceai inainte sa simti acest sentiment, sper ca te-am ajutat kiss

| georgiana999 a răspuns:

Dupa parerea mea dragostea intr-un cuvant este ca un drog odata ce ai inceput sa o gusti nu te mai lasi de ea...

| Alesssiiia a răspuns:

Iubire = dezamagire

| TiggerO a răspuns:

Un lucru foarte frumos.

| dorishell6969 a răspuns:

Sincer, de abia acum incep sa o traiesc, dar din cate am auzit este cel mai frumos sentiment de pe Pamant. Simti fluturasi in stomac, nu mai inveti, nu mai poti face nimic in afara de a te gandi la el si te simti in al noualea cer... sper ca te-am ajutat big grin

| Paain a răspuns:

Nu exista