| irinel01 a întrebat:

Ce parere aveti despre cum arat? Dau funda raspunsului care-mi convine.laughing. Nu glumeam, vreau raspuns sincer

17 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Esti.ok!

| ReVeRs a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| irinel01 explică (pentru ReVeRs):

Inteligent...foarte inteligent...sad meriti funda sa mor eu laughing

| ReVeRs a răspuns (pentru irinel01):

Stiu nu?batting eyelashes hai ma nu stii de glm.laughing

| Foxyyyy a răspuns:

Se poate si mai rau

| Cosmotel a răspuns:

Soarec. laughing
acum pe bune, nu conteaza parerea celorlalti, n-ai cum sa fii pe placul tuturor, oricat te-ai strofoca. daca-ti spun acum toate fetele ca esti dragut, iti mai creste increderea in sine? de unde nu stii ca spun asta ca sa le dai funda?

| AriantheLissa a răspuns:

Pai,ca s-o zic sincer BUNACIUNE!
Imi place freza ta, creasta aia te face sa pari smecher
Deci esti O.K.
Cu toate ca nu conteaza parerea celorlalti happy

| ReVeRs a răspuns (pentru AriantheLissa):

Si ia zi din toti numai parerea ta conteaza nu?laughing

| Allisson a răspuns:

Nu te vezi bine in poza asta,pai parca esti un baiatcu bronz,Frezura misto, dar nu prea se intelege, incearca sa-ti faci poze mai bune, si nu crede ca nu arati bine...Tie importat trebuie sa.ti placa cum arati, daca nu o sa crezi in tine la mai mult nici sa nu te astepti.☺

Bafta.☺☻

| Razorsharp a răspuns:

Copil normal, ai ceva in frunte ce te face sa pari indian in combinatie cu lumina in care este facuta poza.

| alixD a răspuns:

Dragutz laughing

| aflavius a răspuns:

Arati naspa fara suparare

| aflavius a răspuns:

Arati naspa fara suparare.

| y0oAndr3y a răspuns:

Pari sexylaughing pari un travestit mai ai putin si vin baieti dupa tine bft nebunulelaughing

| irinel01 explică (pentru y0oAndr3y):

laughing... mersi nebuno laughing

| y0oAndr3y a răspuns (pentru irinel01):

Sa stii ca glumeam sper ca nu te superilaughing, sa nu-ti pese ce zic alti despre tine fie care arata intr-un anumit fel.

| irinel01 explică (pentru y0oAndr3y):

Normal ca nu ma suparlaughing ..stiu de glumawinking