| AnaMar10 a întrebat:

Ce pot face dacă îmi place de un baiat si m-a invitat la el acasă? Nu vreau sa merg din prima, însă e f dragut. Voi ce ziceți?

19 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

În 3 zile e revelionul și ar fi frumos sa va întâlniți acasă și sa petreceți împreună. Dacă nu vrei la fel. Invită-l tu la tine.

| Roberrt21 a răspuns:

Dacă vă cunoasteti de o bună perioadă de timp, poti merge pe la el, nu e mare lucru, însă dacă dorește să facă lucruri sexuale Cu tine iar tu nu iti doresti, refuzăl frumos

| darrio2007 a răspuns:

Ba chiar vrei sa mergi din prima. Altfel nu mai intrebai. Iti e teama de ce ar urma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

laughing

| Willis a răspuns:

Eu cred că nu te invită să citești o carte.
Ci are așteptări și din partea ta.
Probabil că a observat că și tu ești dornică, și nu vrea să piardă timpul. Deci va fi gând la gând cu bucurie...

| Petre_Ilinca_1998 a răspuns:

Fa asa cum crezi ca e mai bine

| NotNamed a răspuns:

Du.te dar sa cumperi si cateva prezervative..s.ar putea ca el de la atata emotii ca o sa ti.o bage o sa uite sa faca inventarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți merge la el din a doua happy

| NotNamed a răspuns:

Oricum ar trebui sa stii ce e de facut. Acum cateva zile spui ca iubitul tau nu e multumit de tine ca o ai prea lata de ii intra tot capul (cel cu creier), acum mai mult de cateva zile spui ca te exciti la maxim de fostul iubit, acum o luna parca spui ca esti la medicina....Nici nu stii ce vrei

| StancuTomita43 a răspuns:

Zic sa ai prezervative la tine. Succes!

| Frank51 a răspuns:

Unii oameni citesc bine alti oameni si simt o energie, vibe-ul emanat. Daca simti ca prietenul tau is the one, du-te din prima si lasa-te dusa de val, daca in schimb nu esti sigura, mai amana putin si vezi ce reactie are.

Pentru mine este un turn off atunci cand o fata imi pica din prima, daca eu o obtin usor, altii o vor face si mai usor.

| Paul754880338 a răspuns:

Spune-i sa te mai invite o data si atunci nu ai ce iti reprosa, pentru ca nu ai cedat chiar asa usor din prima, ci te-ai lasat rugata si ai acceptat cu greu a doua oara.

| Paul754880338 a răspuns (pentru darrio2007):

Teama pentru el, probabil...

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

laughing))mergi si te asigur ca nu mai auzi de el după
In cazul in care esti super bună poate te cheamă din când în când
Vrei sex sau dragoste?
Daca vrei sex mergi.

| DeyCj a răspuns:

Dă-i înainte.Şi eu mai invitam câte o tipă necunoscută la mine acasă. Serveam o cafea, o poveste, şi apoi o conduceam la autobuz.Atât, nimic mai mult(din prima).

| Andreeush a răspuns:

De cât timp vă cunoașteți?

| Emilian65 a răspuns:

Mai amana vizita ta acasa la prietenul tau.

| LoveSleep a răspuns:

Fă-l sa insiste de 2 ori cum ne ziceau părinții sa facem când ne oferă cineva dulciuri.

| lsn a răspuns:

Du te la el faceti sex si faceti copi