| loveyoumoreandmore a întrebat:

Ce sa ii iau iubitului meu cadou de Valentine's Day? P.S. : parintii mei nu stiu ca sunt cu el, deci nu stiu cum sa fac rost de bani. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

O ramă în care să pui o fotografie cu voi doi! Cel mai frumos cadou!

8 răspunsuri:
| Andreutsa25 a răspuns:

Sunt foarte multe lucruri pe care le-ai putea face tu, fara niciun banut si cu siguranta vor fi apreciate. iti las cateva link-uri care sper sa te ajute:
http://pinterest.com/soapdeligirl/diy-valentine-s-day-gifts/
https://www.google.ro/......ps?/search
http://www.neontommy.com/news/2013/02/diy-valentines-day-gifts
si lista poate continua, poti cauta singura ceea ce crezi ca ai putea face.
Sper sa iti fie de folos!

| Vvistula a răspuns:

Fai un cadou in natura

| loveyoumoreandmore explică (pentru Vvistula):

Ce gluma " buna " oh go on. nu aveam nevoie de raspunsuri de genul asta dar. orice ' fiinta ' poate sa si exprime opinia.

| TheAce a răspuns:

Sunt multe lucruri pe care le poti face chiar tu, fara nici o problema. Nu trebuie sa te agiti, ideea e sa fie simbolic, nu e vreo sarbatoare care sa necesite nu stiu ce daruri. 2 sticle de vin si o companie placuta de multe ori fac mai mult decat toate inelele cu diamant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O noapte salbatica in padure.

| emag a răspuns:

Pai, limiteaza-te la o rama foto cu o poza cu voi doi sau o jucarioara de plus

| Irena97 a răspuns:

Ceri de la parinti pentru altceva ( sa nu fie o suma mare), pentru scoala de exemplu, pentru caiete, pentru o culegere ceva, gardianul de la scoala, cadou de aniversare la o prietena, gasesti motive.
Ia-i un plus dragut ( ursulet, catelus) mai ieftin, ceva sub 20 de lei.