| alcapone1234 a întrebat:

Ce sa vorbesc cu o fata pe Facebook? Mentionez ca e colega de clasa si am mai vorbit cu ea dar putin. P.s imi place de ea si as vrea exemple de intrebari sau subiecte despre ce sa vorbim pentru a nu o plictisi.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti discuta despre absolut orice subict sau problema caracteristica varstei voastre. Despre scoala, hobby-uri, timp liber, filme-seriale, sa va jucati, sau sa "barfiti"si comentati, despre prietenie si colegi, etc.etc. Succes!

| CiocanN a răspuns:

PuteȚi vorbi despre orice, însă ai grija sa nu povestești prea multe despre tine sau sa te lauzi prea mult. Îi poți face complimente...Sau dacă știi ce.i place, te informezi din timp și abordezi subiectul

| ILikeBoobies97 a răspuns:

Ar trebui sa o intrebi daca joaca metin