| AnDrE_5929 a întrebat:

Buna TPU ce simti cand faci sex, te doare sau cum?

8 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Sexul e ca si cand ii tragi mortii suturi in fund cantand.

| mona a răspuns:

Te doare numai daca o faci cu cineva necompatibil, in rest simti placere

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te doare c..r

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te doare n c..r

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Daca esti fata, prima data nu o sa te simti chiar asa de bine, o sa ai o stare de disconfort si da o sa te si doara, dar dupa aceea nu o sa mai ai asa mari probleme.

| athos01 a răspuns:

Nu te doare din contra ai o placere foarte mare, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| JustSomebody a răspuns:

Ce intreabare mai e asta? fiecare o face in felul lui. Poate o sa te doara, o sa iti placa vei vedea.Asteapta mai intai sa fii pregatita si alegeti partenerul cu inima.Nu mai vorbiti despre dragoste de parca ar fi niste manacare si sa zici inainte sa o mananci o sa imi placa?, oare o sa fie amara sau dulce? Pe bune, prima noapte de dragoste trebuie sa fie cea mai frumoasa amintire din viata ta, nu sa o faci cu unu si sa nu iti amintesti nimic.Asteapta varsta potrivita si vei afla cum e nu te lua dupa alti si ai grija ce faci cu dragostea si cui o oferihappy

| gabrieljustme a răspuns:

Simti placere.