| Robert56 a întrebat:

Ce simti daca faci sex la 13 ani? te doare?

24 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Te doare, nu foarte tare...
dar la 13 ani nu e varsta la care sa faci sex...
poti astepta pana pe la 16-17 macar

| Rockart a răspuns:

De ce să faci sex la 13 ani?

| ElHombre2000 a răspuns:

La 13 ani?:O

| MauiNight a răspuns:

Cand vei mai creste o sa afli singur.

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Am vrut sa incerc...sa nu o faciwinking

| Azre a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Mosule serios, numai spune asa ca astia mici chiar te cred... nu vezi ca numai la sex le sta gandul laughing

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns (pentru Azre):

Eu,mos? crying(laughing)

| Azre a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Pai fata de el noi suntem mosi mah laughing

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns (pentru Azre):

Yeaaaah laughing....la 14 ani mos.Merg sa-l sunt pe taat sa-i dau sfaturi....pai la experienta mea laughing rolling on the floor

| Azre a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

De unde sa stiu eu ce varsta ai tu? laughing tot esti mai mare ca userul de sus rolling on the floor ai experienta asa ca vezi sa nu o i-a de buna

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns (pentru Azre):

I-am zis lu' tata vreo doua si a inceput sa rada laughing

| Azre a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

rolling on the floor) bravoo

| FloRyX002 a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Normall! ca pe baietii nu le doare nimic au parte doar de placere doar fetele au durere da nu glumesc cand zic durere! si sa mai ai si prezervativul! am incurcato noi fetele... bai pana la urma fa frate sex ca nu-i nici o problema! gaseste o fata care se ofera!

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Asteapta...cand incepi si o sa prinzi gust o sa-ti zica al tau:"NEMANCAT-O!"

| PsyhoWoman a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Pacat ca se scrie nemancatobatting eyelashes! insa in cazul lui e nemancat, dar asta nici nu se potriveste laughing.tu dai sfaturi dar nici nu-i stii sexul pentru ca nu ai citit numelestraight face app nu-i da tu sfaturi c-l sperii!straight face fiecare incepe la ce varsta vreau.normal ca nu e foarte recomandat la 13 pentru ca nu are dezvoltarea necesara a cospului pentru asta happy

| Madut21 a răspuns:

Da! te doare prostia laughing

| ChristinaGM a răspuns:

Daca esti baiat nu doare mai deloc.

| Amaterasu a răspuns:

Te urci pe pereti de durere si-ti sar ochii din gavane.

| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Pe tine ca baiat nu te doare nimic. Doar placere.

| Original1992 a răspuns:

Mie la 13 ani nici pe aproape nu-mi venea asa ceva in cap....Doamne la ce timpuri am ajuns...

| xxs22 a răspuns:

Mi e greata de ce vad, e clar ca respectu de sine si demnitatea nu prea mai exista

| allysweet98 a răspuns:

Ma... lasati baiatu in pace nu il descurajati... incearca si vei afla tongue

| Солнышко a răspuns:

Te temi ca no sa dovedesti...viata e innainte...mai ai timp, ai abia 13 ani..nu tias recomanda sa te grabesti.