| Deliaaa24 a întrebat:

Ce trebuie sa faci pentru un sarut perfect? Mulțumesc anticipat :*.

13 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Să mai aștepți.

| Danysan a răspuns (pentru h3r):

Ce sa astepte? Sa vina trenu laughing-Lasa fata sa se mozoleasca libera laughing

| h3r a răspuns (pentru Danysan):

Nu, nu și nu.

| Danysan a răspuns:

Trebuie sa exersezi.Asa ajungi sa saruti pefect-Nu te lua dupa tampenile spuse de altii.Practica de teren e baza.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sa cauti persoana potrivita, restul vine de la sine, si sunt doar detalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te simti bine in pielea ta. Poti lua o guma pentru inceput. O mesteci bine ca sa te exciti putin iar apoi treci la treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad cum ar putea fi schimbul de saliva perfect.
Nimic in aceasta lume nu-i perfect.

| Morphines a răspuns:

Să nu ai inhibiții.

| MisFit20 a răspuns:

Admosfera si pasiunea conteaza foarte mult.

| marinaa9 a răspuns:

Te pregatesti degeaba inainte, va decurge intr-un alt mod decat cel pe care ti-l imaginezi, asa eram si eu in urma cu doua saptamani, dar cand incepi sa te saruti..nu iti mai dai seama, vine totul de la sine, si nici un sarut nu e perfect, toate sunt diferite de fiecare data!happy

| lavinutsa a răspuns:

Pai in primul rand sa deschizi gura. in al doilea sa rogi pe cinevva sa decupeze niste stelute sa le aruncee peste voi cand va pupati.