| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune cativa[ok...mai multi] utilizatori de pe TPU care posteaza intrebari despre sex[haioase]? Sunt intr-o faza proasta... si vreau sa ma amuz. Dau funda la cei mai multi.

P. S. Vreau linkuri cu siteul utilizatorului. Mersi!

4 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Aici gasesti o serie de intrebari amuzante selectate de mine :
costel intreaba:
Cum pot juca in filme porno?

miki intreaba:
Daca m-am...cu coltu de la scaun mai sunt virgina?

? intreaba:
Era o melodie da nu mai stiu cum se numeste! Stiti voi?

DariusMafia2002 intreaba:
Daca i-am zis lu unu prost pe mess vine dracu si ma ia la nopte?

Raspuns urgent sunt foarte speriat crying

| Comatose a răspuns:

Uite am eu cateva:Cand ati inceput sa ma masturbati?,Cum pot viola o pisica?,Pot sa ma masturbez cu o periutza/? plz rasp.,Cineva mi-a zis ca sunt prost, ce credeti sunt prost/? daca mai gasesc iti mai zic uite am mai gasit cateva Cum pot scapa de masturbare?
Sunt o persoana crestina, adolescenta.si dupa fiecare data cand ma masturbez imi cer scuze de la Dumnezeu.Nu pot sa scap.Ma puteti ajuta va rog? Eu chiar vreau sa nu ma mai masturbez.Dau fundita.Va imploor ajutati-ma, Salut.am 14 ani si am si eu cateva intrebari.1 este normal sa mi se vada vene pe penis? 2.am pe boase un fel de bubite sau cosuri nu stiu cum sa le spun unde sunt firele de par, dar am si pe penis chiar si acolo unde nu este par.este normal? si a 3-a intrebare. am hotarat cu prietena mea sa facem sex.si eu si ea suntem virgini(ea are tot 14 ani).pe mine o sa ma doara rau cand se rupe ata, Ce se poate intampla daca folosesc un prezervativ de 17 ori?,Pe mine am plac multe fete dar eu nu plac nici una imi spuneti cum sa scpa de ele?, Pe mine am plac multe fete dar eu nu plac nici una imi spuneti cum sa scpa de ele?, Am 12 ani impliniti de curand si as vrea sa am o iubita dar nu stiu cum sa imi procur una.laughing, siteul asta se numeste TPU si inseamna TPU = toti prostii uniti? Funda>?

| geogi a răspuns:

Uitelaughing...Imi poate spune cineva daca e bine sa ma dezvirginez la 11 ani? va rog vreau sa stiu dau fundita:-P

| Dolodolo a răspuns:

Iti spun... dar imi dai fundita? laughing