| SteffiCifor a întrebat:

Vreau sa ma amuz asa ca va rog sa imi ziceti ceva intamplari haioase...cea ma tare faza primeste funda...:*mersi

Răspuns Câştigător
| Izukie00 a răspuns:

Hey. Eu o sa-ti una destul de recenta, nu e despre mine, ci despre un baiat de la scoala. Unul dintr-a sasea s-a filmat cu telefonul cand se masturba (facea laba), si si-a uitat telefonul in vestiarul din sala de sport si cei care au avut sportul dupa el, inclusiv clasa mea, au gasit telefonul. Ne-am uitat in el sa vedem al cui e mobilul si am gasit filmul. In pauza am mers la el la clasa sa-i dam telefonul. Ar fi trebuit sa vezi fata lui. Mai avea putin si lesina. laughing Toata scoala stia si nu a mai venit la scoala 2 saptamani pana cand s-a luat vacanta.