| RoxyTeIubeste a întrebat:

Buna TPU cine imi poate spune si mie niste statusuri in genu

Ne vedem dar nu vorbim sufletu ni-l amagim ne iubim doar din priviri si traim doar amintiri amintiri prea dureroase si vorbe prea mincinoase...

Va rog in genu la asta

Nu dati site-uri
fundita restul vot :*:*:*

Skz kategorie :*

Răspuns Câştigător
| AndreitsSza a răspuns:

1. Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca... tot ce poti face este sa fi o persoana iubita, restul depinde de ceilaltzi.
2.Am invatat ca daca`i ajuti pe altii din tot sufletul, primesti inzecit inapoi!
3.Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.
4.`Pe o banca cristalina,
Un catel micut plangea.
Si canta la mandolina:
"Te iubesc! Nu ma uita!`
5.- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajeala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
6.te. besk in stil gabbana esti …mai dulce k bomboaana.te.besk in stil armanii…ca sa moara toti. dusmanii…pup kisskisskiss Sper ca te-am ajutat! Funda?