| RoxyTeIubeste a întrebat:

Buna TPU cine imi poate spune si mie niste statusuri in genu

Ne vedem dar nu vorbim sufletu ni-l amagim ne iubim doar din priviri si traim doar amintiri amintiri prea dureroase si vorbe prea mincinoase...

Va rog in genu la asta

Nu dati site-uri

fundita restul vot :*:*:*

Skz kategorie :*

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Am crezut ca am facut bine si am asteptat oh go on Am asteptat in zadar si am regretat happy Am crezut ca am facut binewinking Da` acum nu mai am incredere nici in mine sad

Soarta a facut sa ne intalnim :X Da` viata asta nu e facuta ca sa zambim oh go on Impreuna ne jucam ca 2 copii; o3 Imi pare rau k nu mai esti ce ai vrut sa fiiwinking

Iti placea sa ma amagetsi tot mereu happy Da tu nu iti poti imagina cat e de greuu oh go on

Acum eu ce zic nu prea mai cont oh go on St multe pers. ce ma descurajeaza happy Hai k mi-am dat seama uh chiar ma placi love struckxxx Si acum am vazut de ce tacii oh go on Vezi k prieteni te influneteaza cam des oh go on acum sunt solo si nu mai scap de stres straight face

Astea le adorr

1 răspuns:
| RoxyTeIubeste explică:

Mai stii?