| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU

Cine se uita la Te vreau langa mine?!

E pe bune sau e jucat?!
Ca e ciudat fiecare intalnire e respinsa si nu se potrivesc mereu sunt scuze. Si Octavian cu Mihaela cica se iubesc ca ar fi ceva dar nu pleaca din emisiune se simt bine acolo.
Ce emisiune e asta?! Si Mihail ala ce se sparge in cioburi ii ceva important si el in Emisiune?!
Cu parerile lui si cum canta de stramb nu ies notele ce talente are sad
E aiurea tot si Barbatii nu sti ce vor iubesc pe toate din Emisiune!
Eu cred ca e jucat

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Nu trebuia sa apara ceva nou care sa tina omul la tv?
Majoritatea emisiunilor de genu sunt regizate, la unele si scrie ca intamplarile si personajele sunt fictive!

10 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Hhahaha,
E teatru, draguta.
Am 4 cunostinte care au fost la aceasta emisiune, totul este absolut fake.

| SG1995 a răspuns:

Nu ma uit, dar e clar ca e teatru ieftin pentru audienta. Bunica-mea mare fana mi-a propus sa ma duc acolo sa-mi caut iubita. rolling on the floor

| Shophia18 a răspuns (pentru SG1995):

Hahahahaahahahaha ce haios esti big grin
Ma gandeam sa merg si eu pentru Cristi
dar mi-am dat seama ca e jucat big grin Si mai bine nu ma duc in Tara

| SG1995 a răspuns (pentru Shophia18):

Nu, sunt pe bune, bunica mi-a zis asta, e fana "Te vreau langa mine" si "Mireasa pentru fiul meu". laughing

| Shophia18 a răspuns (pentru SG1995):

Da te inteleg happy Dar e o prostie laughing Dar du-te macar pentru Bani laughing Sau poate primesti acolo ceva si tu du-te ceartate fa si tu pe desteptu big grin sa o faci pe buni fericita chiar daca nu e pe Bune spune ca iubesti big grin

| SG1995 a răspuns (pentru Shophia18):

Evident ca n-as face asta nici in gluma, am si eu o reputatie.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă te duci la paravan îţi dă 150 lei. Şi pentru asta trebuie să spui o poveste inventată de el. Gen că fosta s-a sinucis, sau era prostituata sau tot felul de mizerii. Dacă tu consideri că merită suma aceea de bani pentru a te face de rahat în faţa cunoscuţilor, n-ai decât. Dar să ştii că nu rămâne niciun participant cu cei de paravan. Ajung cel mult la întâlnirea în oraş, unde se fac puţin de râs unul pe altul şi răspunsul final e "nu".

| missfatadelatara a răspuns:

Tu chiar crezi ca astfel de emisiuni sunt reale?!?

| Shophia18 a răspuns (pentru missfatadelatara):

Nu prea
Mie greu sa cred sad Ca se vede ca e jucat Octavian cu Mihaela sunt inca in Emisiune si cica se iubesc etc.
Si pare ciudat tot. sad La inceput am crezut

| MaTeOGG a răspuns:

Ce **** meaaa? Exista adolescenti /adulti care cred ca emisiunile acestea sunt reale. Nu am cuvinte.
Normal ca nu!