| TheCrazyPerson a întrebat:

Cred ca sunt bisexual! De ceva vreme cand vad un baiat mai "hot" simt ceva. Adica simt ca si cum l-as place. Va rog fara raspunsuri de exemplu: Du-te dracului de gay. Spanzura-te si etc. Vreau sa intalnesc baieti care au aceeasi provlema ca si mine. Intrebarea mea este cum as putea sa ii intalnesc? Sunt foarte rusinos sa vorbesc cu baietii din orasul meu...

6 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Hmmm! Este mai greu, dar se poate. Eu am avut intalniri de acest fel cu 7 baieti pana mi-am gasit iubitul. Legatura cu ei, inclusiv cu iubitul meu, am luat-o pe site-uri gay. Cred ca pe site-urile speciale poti lua legatura, dar trebuie avuta mare grija, ca pot fi si din cei care doar sondeaza. Si fara poze de la inceput. In nici un caz poze nud.
La inceput o inalnire sub nume fictiv la un local, terasa e cea mai indicata. Daca este sa iasa ceva, la urmatoarele intalniri o sa fie, daca nu, ce-ai avut si ce-ai pierdut. Am avut si o intalnire la un local cu unul (al optulea), dar a ramas doar atat.
Si fara destainuiri despre adresa si date personale la inceput.
Din cei 7 baieti cu care m-am intalnit doar 2 imi cunosc adresa: iubitul meu si un altul care-l suplineste cand acesta este plecat din tara big grin si cu care ne cunostea de dinainte. Din ceilalti 5 doar unul imi stie numele adevarat.
O perioada de discutii pe net este necesara. Cu unul din cei cu care m-am intalnit de mai multe ori si care-mi cunoaste numele, am discutat 5 ani pe net inainte e a ne intalni.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ti-am scris ceea ce i-am scris si lui ThMisicBoy (Daca nu esti aceiasi persoana),

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă zici că eşti bisexual, încearcă mai întâi să te vezi si sa faci sex cu o fată, doua, noua... Doar aşa poţi să iti dai seama ce îţi place mai mult.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Nu conteaza ce ii place mai mult, conteaza ce-i place si ce vrea sa faca. Eu am avut perioade in care mi-au placut doar fetele, apoi m-au atras si baietii si apoi... m-am casatorit, am sotie si iubit. Cei doi se suplinesc: nu-mi da iubitul ce-mi da sotia, dar nici sotia ce-mi da iubitul. Pot sa spun ca relatia cu iubitul este ca desertul: e foarte placut, dar nu poti trai doar cu el.

| unomoarecare7 a răspuns:

Poti sa iti controlezi, parerea mea ca faza cu bisexualitatea e doar in capul tau, am vazut niste documentare si exista siteuri de intalniri intre baieti ( free), poti cauta tu pe net.