| SmileForYou99 a întrebat:

Mie imi place foarte mult de un baiat care este tot clasa a 6-a ca mine,dar nu stiu daca si el ma place.Niste colege de ale mele spun ca se uita insistent la mine,si intr-o zi m`am decis sa vad daca asa este ,si intr`adevar asa era.Am vazut ca si el se uita la mine asa ca m`am uitat si eu la el pana cand s`a sunat.Doar ca nu sunt foarte sigura daca ma place ,deoarece ma tachineaza mereu si imi tot da cu palme in cap ,dar nu ma loveste tare,imi atinge doar parul,si imi tot pune piedicistraight face.Si eu nu stiu ce sa fac ,ca il cunosc de aproape 1 an .Nu stiu daca sa il plac in continuare ,sau sa caut pe altcineva.Va rog ajutati`ma.

Răspuns Câştigător
| AnnNaaa13zxxs79 a răspuns:

Cu placere! bafta! funda?

7 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Cred ca ar trebui sa pui o prietena sa il intrebe sa vezi daca te place!
Daca zice ca da, atunci ii spui ca si tu il placi, si treaba-i rezolvatawinking
Bafta!

| SmileForYou99 explică (pentru AlinaaAli):

Mercii pentru raspuns.

| Bianca1001Bia a răspuns:

Pai daca face toate acele faze(lovit in cap piedici etc.) e logic ca vrea sa iti atraga atentia nu? daca il placi ar trebui sa petrci timp cu el de exemplu poti sa il rigi sa vina cu tine la magazin (daca aveti ) sau ii spui ca tiai pierdut cietul si nu mai stii ce tema aveai sau ii ceri o carte ce doresti tu draga mea numai sa vb cu el.la mine in clasa a fost la fel sunt in clasa a 9 si imi placea de un baiat de fapt imi era simpatic si se uita insistent la mine mai mereu si am ajuns sa fim impreuna si eu nu il cunosteam nici de o luna inceaarca-ti norocul ca nu te omoara nimeni corect? da-i de inteles ca il placi sau spune-i nu stii ce se va intampla bafta :*

| PlanB a răspuns:

Eu zic ca ii place de tine dar nu stie cum sa-ti zica
baieti mai sunt o gramada
funda?

| AnnNaaa13zxxs79 a răspuns:

Buna! stiu prin ce treci! asa imi facea si mie un baiat ma tachina ne impingeam ne jucam in pauze pana intr-o zi. nu mai suportam! vroiam sa stiu daca ma place sau mai caut alt baiat si intr-o zi l-am intrebat '' buna ce faci? uite sa trecem la subiect. eu te plac. tu ma placi pe mine? '' si ce crezi ca a facut? m-a sarutat si dupa aia l-am intrebat daca asta inseamna da si asta mi-a raspuns. sper ca te -am ajutat! Fundita?

| SmileForYou99 explică (pentru AnnNaaa13zxxs79):

Mersii pentru raspuns.

| AnnNaaa13zxxs79 a răspuns (pentru SmileForYou99):

Cu placere! bafta! funda?