| SarahMAria1875 a întrebat:

Credeti ca daca o sa ii spun baiatului pe care il plac ca imi place de el sau o sa ii dau de banuit o sa fie ok sau o sa ma ignore. De obicei nu imi da importanta dar simt ca e ceva intre noi si as vrea sa aud si alte sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Dumy_Dumitru_1995 a răspuns:

Nu îi spune. poate el nu simte acelasi lucru poate el vrea sa fiti doar amici. Apoi chiar dacă va sta cu tine îţi vei dorii să fi'rămas doar amici.happy

| SarahMAria1875 explică (pentru Dumy_Dumitru_1995):

Mersi de sfat oricum nu am tupeu sa ii zic, nu vreau sa faca baza dupa aia pe tema asta.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da-i de inteles ca il placi si vezi cum reactioneaza