| Vlad_Raicu_1996 a întrebat:

cu cateva saptamani in urma am inceput sa vorbesc cu o fata maritata, chiar cu copil..pe Facebook. Ea are aproape 19 ani, e frumoasa foc. Acum cateva zile a acceptat sa ne intalnim, ne-am imbratisat am vorbit. N-a putut sa stea mult pentru ca sotul ei era la munca si trebuia sa ajunga acasa. Chestia e ca dupa ce ne-am luat la revedere a doua zi era oarecum indiferenta adica raspundea greu la mesaje iar astazi m-a blocat fara motiv. Intrebarea mea e, ce a putut s-o determine sa ma blocheze?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Si-a dat seama ca NU esti ''F#t frumosul"" din imaginatia si visele ei. big grin

| Vlad_Raicu_1996 explică (pentru corbulalbrosu):

Mersi mult. Chiar ai dreptate. Nu-i de mirare că înainte să ne întâlnim era foarte curioasă gen "mai trimite-mi poze cu tine"

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Femeia aia este maritata si are un sot! Poate i-a gasit barbate-su mesajele voastre, poate este intrigat de contactul cu alt barbat...
In orice caz, pe tine nu te-a invatat nimic mamica ta?
Stii ca femeile maritate trebuiesc ocolite, nu?
Putin respect pentru familie!
Vezi ca-s vreo 3 miliarde de femei pe lumea asta si tu tamanla una maritata te-ai bagat, ca sa-i distrugi casnicia... de ce?

| FreddieM a răspuns (pentru Violleta2022):

Lui nu-i interzice nici o lege sa se vada cu cine vrea, (desi nu aprob tipul asta de comportament), in schimb persoana casatorita nu-si poate permite luxul asta, e singura si direct raspunzatoare pentru viata si casnicia ei.

| ywar a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati:
1. vrea sa-si pastreze familia intacta. Crestineste ar inseamna ca e pacatoasa.
2. Si-a imaginat ca esti intr-un fel, iar la intalnirea fata-n fata nu ai corespuns cu imaginea (despre tine) proiectata in mintea ei.
3. Si-a dat seama ca daca cineva o vede cu tine (se intampla, lumea e mica) s-ar putea sa-i spuna soltului ei si nu ai de unde sa stii daca nu e persoana violenta. Ar putea sa si-o ia.
A inceput Postul. Potoliti-va. Dar chiar si asa fara post, de ce vreti sa va patati?

Răspuns utilizator avertizat
| Rux04 a răspuns:

Bună. Probabil caută pe altcineva de te-a blocat. Te sfătuiesc ca pe viitor să nu mai accepți întâlniri cu femei maritate. Riști să distrugi o familie. La fel si ele că nu se gândesc nici ele că înșelatul provoacă suferință.

| OctavianSps a răspuns:

De ce dracu vrei sa Distrugi o familie cu copil? Imi e asa sila de oameni ca tine.

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru OctavianSps):

Si de ea nu ai nimic de zis? De ce l critici atat? Ea daca era cerebrala nu punea botul la el halal

| OctavianSps a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

De ea nu am zis nimic pentru ca eu nu judec femei. Plus ca poate casnicia ei nu e asa fericita si de aceea i-a si permis tipului asta sa ii intre in viata.

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru OctavianSps):

Daca esti femeie desteapta iti faci bagajul si pleci nu stai sa induri sau sa inseli

| OctavianSps a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

De acord.

| IAR a răspuns:

La 19 ani e maritata si are si un copil, la cat la facut la 15 ani?
Pentru astia care comentati aiurea nu v-ati gandit ca poate nu mai e fericita cu sotul ei?