| XxDennise a întrebat:

happy Cum aflii daca unui baiat ii place de tine? happy

Răspuns Câştigător
| maria89nic a răspuns:

Pai,cam simplu...il intrebi!? Te uiti la semne; iti zambeste, te cauta sa vb. cu tine, face glume... diverse "semne"

Fundita? puppy dog eyes:X

2 răspunsuri:
| Jhfdfd a răspuns:

Pai... dupa gesturiwinking adica daca te priveste intens si cand te uiti la el intoarce capul, sau daca vb cu el il poti intreba, ori daca te tachineaza cu bun simt, sau face glume cu tine, sau daca te invita in oras sa va distrati impreuna, si daca nu esti timida parerea mea e ca il poti intreba big grin

| ciufuliiciii a răspuns:

Simplu,il intrebi big grin!