| Dariusuu a întrebat:

Buna TPU. Cum ar trebui sa i zic la o fata ca o plac? Asa direct s-au sa o iau pe ocolite. Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Shinnok9409 a răspuns:

Da da parerea mea mai bine excluzi faza cu te iubesc e o chestie care poate sa iti lasa urme amare ai grija la ce fata spui asa cv.alta chestie ar fi si asta cu abordarea directa da nu ii zici ca o iubesti(never)altfel va prfita.deci t duci la ea ii spui k iti place de ea si daca nu ar vrea sa iesiti la clasicul suc sau dc nu film. daca zice da e clar mai ai nevoie de putin sharm si gata fata e a ta asta daca e o fata mai dezghetata oleaca daca e timida o sa-ti zica k se mai gandeste.in fine eu unu am mai procedat si asa si chiar merge u faci cum crezi u mai bine.

| Dariusuu explică (pentru Shinnok9409):

Ms frate asta o sa si fac. >:d< Tinemi pumnii

2 răspunsuri:
| CrushBoy89 a răspuns:

Te sfatuiesc sa vorbesti cu ea mai intai.Nimanui nu-i place cineva care sare asa in fata ta si iti zice: ''Te iubesc''. Deci incearca sa fi dragut cu ea, daca are nevoie de un pix sau eu stiu...laughing altceva fi primul care i-l da.Alt sfat: Sa o conduci acasa zi de zi, cere-i numarul de telefon, messanger, facebook etc.Intr-un final poti sa-i spui ca: ''Am tot vrut sa-ti spun dar nu stiam cum sa o fac''.In continuare, fa-i complimente...''Ce ochi frumosi ai'' etc sti tu.Chestii siropoase.big grin
Bafta si daca nu te superi, sa dai si o fundalaughingCeao