| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a întrebat:

cum arata baiatul/fata ideal/a pentru voihappy? Mi-e imi place ca un baiat sa fie inteligent si de treaba sa nu fie indiferent sau sa fie prefacut si cel mai importan sa-mi placa mie. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| tatyingeras a răspuns:

Sa ma iubeasca in primul rind dupa sigur sa ma respecte, sa se compoarte bine si altele.dar stii cum mai e intodeauna trebuie sa dam tot de ce avem nevoie si noi si cred ca asta e cel mai bine...

5 răspunsuri:
| miki_9062 a răspuns:

Sa aiba bani sa fie frumos, amuzant, inteligent ochii albastri sau caprui si sa stie sa se distreze la maxim

| Pixel2009 a răspuns:

Eu iubesc ochii negrii love struck La asta ma uit prima data la un baiat blushing Si sa stiti ca baietii cu ochii negrii stiu sa iubeasca si sunt mai tandrii. Stii vorba aia " ma pierd in ochii tai "? asa se intampla cu ochii negrii day dreaming Foarte important este si sa se comporte frumos cu mine, sa arate ca ii pasa. Nu vreau pe cineva pentru care sa exist numai eu, daca intelegeti. Am nevoie si de spatiu dar si de multa atentie din partea lui...

| Tinkerbell_3393 a răspuns:

Mie imi place sa fie de cuminte, cu chef de viata si glumet, sa aiba un caracter 'strong' sa fie un pic voinic si dragut

| andrey1991 a răspuns:

Sa fie intelegatoare, draguta, amuzanta, respectcuoasa, incredere, si iubire tongue. Eu sunt un tip foarte amuzant. Am resuit sa il fac pe unu sa faca pe el de ras laughing si int-o seara am ras cu unu de ma durea burta si imi lacrimau ochii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi...mie mi-ar plăcea un băiat cu ochii albaştri, şaten/blond, să fie intelegent, să aibă simţul umorului, să ma placă aşa cum sunt, să nu-mi ceară cine ştie ce(mă refer la sex) de la începutul relaţiei. Şi am uitat să spun...că baiatul ideal pentru mine ar trebui să fie puţin mai înalt decât mine şi să-mi acorde atenţie.