| alexa14 a întrebat:

Ce va place cel mai mult la un baiat si ce asteptari aveti de la el :
logic ca dau fundiţa:*
P. S cum arata baiatul perfect pentru voi :d

3 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Nu zic asta ca sa sune bine. sincer prima data la un baiat ma uit la ochi. mi se par cel mai expresivi. deci ochii ma atrag cel mai mult la un baiat. nu o culoare anume doar sa ii aiba, cum imi placlaughing. asteptari multe nu prea am, asta am invatat-o din experientalaughing adica cand ai multe asteptari poti avea si multe dezamagiri asa ca cu cat mai putine cu att mai bine. as vrea sa fie in primul rand sincer, sa aiba incredere ca pe langa acel statut de iubita ii poti fi foarte bine si o buna prietena si confidenta. mi-ar placea sa fie deschis, sa pot vorbi cu el despre orice fara sa devina un subiect pudic sau ceva. mi-ar placea sa aiba propria personalitate, sa nu fie usor influentabil fiindca un baiat usor de controlat ma plictiseste., sa aiba propriile lui pareri si sa stea pe marginea acelui efect de turma des intalnit astazi prin gastile de baieti dar nu numai. as vrea sa aiba defecte, nu sa fie perfect, nici macar sa nu incerce., dar sa aiba defecte pe care sa le iubesc, sau macar sa invat sa le accept si sa le consider parte din el. stiu, ar mai fi foarte multe de zis dar sa le insir pe toate ar insemna sa ma contrazic il legatura cu asteptarile, deci ma limitez la esentialbig grin

| AnnY98 a răspuns:

BUna!happy...deci mie imi place cel mai mult la un baiat aspectul, vocabularul si comportamentul...pai asteptarile sunt sa sa inteleaga, sa fiu unica pentru el, sa nu ma jigneasca si sa nu-si bata joc de mine.Baiatul perfect pentru e arata:-ochi capriu.-inalt.-par negru.Si cam atat. fundita?happy

| elutzika a răspuns:

Cand eram mica visam la un print.laughing. Acum baiatul perfect pentru mine nu exista am invatat sa iubesc si calitatile si defectele la persoana iubita. Cel mai mult imi place cand este langa mine cand am mai multa nevoie de el si asteptarile sunt sa ma inteleaga si sa nu ma jigneasca.