| BeautyTeacher a întrebat:

Buna TPU:*Cum as putea sa ma bag in seama la un baiat mai mult pe mess dar si in realitate avand in vedere ca ne stim din vedere ne salutam dar nu vb deloc, suntem la acelasi liceu. Funda normal:*

Răspuns Câştigător
| Anablondyi a răspuns:

Eu am o idee care poate mergebatting eyelashes inventeaza o chestie pentru care trebuie neaparat sa-l opresti din drum si sa i-o spui :ar suna cevA d genu " stai putin tee rogggg.deci trebuie sa-ti zic ceva " si incepi sa-i zici si evident fa-o intr-un mod mai stilat incercand sa flirtezibatting eyelashes:X:X

1 răspuns:
| wildthing a răspuns:

O anume privire si un zambet dulce ar trebui sa rezolve problema. Daca e inteligent va intelege, iar daca te place va face el urmatorul pas.