| Taylor9999999999 a întrebat:

cum imi pot da seama daca o fata ma place fara sa o intreb?
ma inteleg foarte bine cu ea si ne alintam "baby" laughing si uneori imi mai zice "te iubesc fratioare" credeti ca ma place?!

dau fundita :* :**

4 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Ai mare grija, daca o arde in 2 fete s-ar putea sa te arda pe tine si mai rau! Si eu am intalnit o fata cam la fel ca a ta laughing! Si cand am sarutat-o mai avea putin si imi dadea o palma!

| neutrino a răspuns:

Te iubeste, dar ca pe un frate. Ce-ar fi sa o inviti in oras?

| lpavel a răspuns:

Mai mult ca sigur, dar asteapta sa faci tu urmatorul pas! Nu-i spune c-o iubesti ca va fi un esec total, invit-o undeva la un film sau oriunde, va intelege mesajul... Bafta!

| sayWhaaat a răspuns:

De ce sa nu o intrebi?
"Te iubesc fratioare"? Smell friendzone.