| Sevenup a întrebat:

Hi! Imi place de un amic. Si mai de mult ii placea si lui de mine(o prietena mi-a trimis convorbirea in care el zicea ca vrea sa fie cu mine). Acum suntem cam cei mai buni prieteni...si eu cred ca a uitat de sentimente, desi eu il plac si ne alintam cu baby...chestii de genul >:". Credeti ca mai simte ceva?

1 răspuns:
| funyartist a răspuns:

Eu sincer cred dar daca nu ai curajul sa il intrebi derect ( asta ar fi ultima optiune) poti ruga o prietena dar una care sa isi tina gura si poti afla. Daca nu, poti sa il alinti tu mai mult si sa te dai pe langa el! Nu cred ca ti-am dat raspunsul pe care il cautai dar sper sa iti foloseasca!