| gabytza8 a întrebat:

BUNA TPU:Cum iti faci curaj sa ii spui baitului care iti plk in fata ce simti? va rog ajutati-ma!
FUNDA!winking

7 răspunsuri:
| ValyCoolBoy a răspuns:

Foarte usor iti faci tupeu si dupa il chemi undeva sa vb doar voi 2 fata in fata si dupa ii spui asa...

| forever4u a răspuns:

Te gandesti ca nu ai nimic de pierdut, adica doar nu o sa iti dea in capwinking.

| geoka23 a răspuns:

Pai depinde ce trebuie sa-i spui persoanei respective.Eu spun urmeazati inima nu da gres.Indiferent de ce este!

| Allisson a răspuns:

Sa te imbeti si apoi spune-i, iti va fi mai usor...sau,nu crezi cai mai bine sa spue el asta ininte?
fa-te indiferenta, nu-i trage atentia, dar tot odada si fa-l sa ramina nebun dupa tine...
bafta

funda?

| DaDyva1992 a răspuns:

Pai tu esti fata, normal nu poti spune chestia asta...(eu greu de crezut dar e adevarat)iti dau un alt sfat :incearca mai intai sa vezi daca cunosti persoana acea destul de bine ca sa stii daca e genul tauwinking

| Dee96 a răspuns:

De cele mai multe ori nu e nevoie sa iti spui sentimentele. Incearca sa ii demonstrezi asta prin fapte. Prin felul in care il privesti, cu treci pe langa el. Evita sa fii prea directa, de cele mai multe ori baietii prefera fetele misterioase, nu pe cele directe. Daca va fi si el interesat, cu sifuranta iti va rasplati avansurile si va plati cu aceeasi moneda. Sfatul meu e sa incerci sa fii cat mai discreta, sigur ii vei acapara atentia in modul acesta. happy

| justoneboy a răspuns:

Am fost si eu intro situatie asemanatoare. doar ca diferenta a fost ca eu placeam o fata si este alt ceva atunci cand baiatul ii spune fetei ceea ce simte. dar nu trebuie sa te simti stanjenita... parerea mea e sa te asiguri intai ca acel baiat merita efortul si daca crezi ca merita fa-ti curaj si spune-i tot ceea ce simti pentru el si intreaba-l daca isi doreste si el sa fiti impreuna... Iti tin pumnii.winking