| gabytza8 a întrebat:

BUNA TPU:Cum faci ca sa scoti din calea ta doua c*rve dintre mine si prietenul meu? VA ROGGG AJUTATI-MA! :*
FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| RedAppLe a răspuns:

Pai ori le dai o batuta ca la carte laughing ori devi mult mai buna decat ele doua si in felul asta prietenul tau nu le va da importanta c*rvelor. Daca as fi in locul tau as alege a doua varianta happy. Baftawinking

3 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Iei lopata şi arunci rahatul din drum.

| neutrino a răspuns:

Daca dorinta lui asta e, lasa-ti prietenul la curve. Nu ele stau in calea fericirii tale.

| relian a răspuns:

Sa intgeleg ca esti fata si ca ai un prieten care mai are inca alte dpoua femei=curve cum le zici tu.Pai ce sa zic decat ca prietenul tau de tare de tot. Vreau si eu 2-3 fetite daca pe acolo pe la tine sant.Problema cred ca e ste la tine parerea mea. Daca prietenul tau merge sau din ce spui tu deja mai are inca dolua relatii cu alte fete e clar.Na gasit la tine cei trebuie lui.Nu esti buna la pat din care cauza el cauta satisfactie in patul alteia in cazul lui se pare ca e ceva mai fericit ca a gasit deja alte doua.Sa rezolvi problema trebuie sa comunici cu el mai mult decat de obicei si sa il faci sa spuna ce nu-i place la tine sau ce nu-i convine.Si in felul asta veti vedea daca ce el cauta tu ii poti oferi sau daca se poate rezolva in cazul in care ai cumva vreo problema.La femei in afara de frigiditate orice se poate rezolva.Ai grija ca barbatii nu o sa spuna nimic legat de sex.Asa sant ei e foarte greu sai faci sa spuna ce nu le convine.Initial o sa spuna a totui ok esti perfecta imi place de tine si bla bla. Povesti. Daca iar fi convenit tot nu s-ar fi dus dupa fetite asta e clar. Tinwe de tine sa il faci sa vorbeasca si daca o sa resusesti atunci o sa rezolvi si pe cele 2 curvulite.Si daca o sa resusesti atunci va trebui sa imi dai un bonus ceva asa ca te rog sa trimiti pe cele doua la mine dupa toata povestea.Bafta