| mariuscdrz a întrebat:

Cum iti pot da seama ca o fata te place, ma refer in mediul virtual ( Facebook, Instagram ), dar si n mediul real

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Mediul virtual nu garanteaza nimic, de ce atatea speculatii si sa incerci sa o dai la ghici, intreab-o direct, te place bine, nu, ai salvat timp, next.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

O intrebi direct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pãi doar ca persoanã te poate place, nu existã placut doar virtual.
Cu tehnologia asta unele fete vor sã mentinã contactul in mare doar in mediul virtual, pentru ca reprezinta un avantaj, asa ca ai grija sa nu confunzi.
Face in asa fel incât sa petreaca timp real cu tine si se lasã disponibilã. Iti recomand sa minimizezi contactul cu vreuna pe Facebook/Instagram, la minim.

Răspuns utilizator avertizat