| Cristina12387 a întrebat:

Ce iti place la Instagram? Intrebarea este pentru cei carora le place Instagram-ul. Ma refer ca utilizator obisnuit, nu ca business.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E mai curat decat Facebook, deocamdata.
Adica nu apar grupuri, anunturi (vand Golf 4, vand graunte samd), iar reclamele sunt rare (deocamdata).

| mentholinks a răspuns:

Ca vad fete cu buci frumoase gratis.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Meme-urile!

| marin1988 a răspuns:

Îmi place că în funcție de ce preferințe ai, ce urmărești, îți recomandă conținut similar. În plus cred că a devenit un fel de lifestyle, să petreci timp pe Instagram.

| Lovelyrockgirl a răspuns:

Fotografiile, videoclipurile, pare o aplicatie mai confidentiala comparativ de Facebook.