| anonim_4396 a întrebat:

Cum îţi poţi da seama dacă un băiat te place?

17 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Incearca sa il iei in brate. Daca o sa aiba o fata ca cea a catelului din poza ta de la profil te place.

| h3r a răspuns:

Mă, dacă te place îți vei da seama singură. Dacă nu te place, vezi asta...păi nu mai pune întrebări proaste.

| VampireBlood a răspuns (pentru h3r):

Am pus-o în speranţa că cineva mă poate ajuta.Iar tu dacă nu o poţi face, nu mai comenta.

| h3r a răspuns (pentru VampireBlood):

Mhm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Sunt niste semne dupa care iti dai seama,
http://www.gandlicitat.ro/......-te-place/
Te pup!

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Daca ii pui mana pe genunchi si il freci un pic, o sa fie ce a ciudat, dar o sa-ti dai seama, macar la mine genunchiul ma face sa dau totul afara (vorbe ganduri)

Răspuns utilizator avertizat
| DaveMustaine a răspuns:

Dupa cum te priveste...Noi, fetele avem un simt acut care ne spune cand suntem placute de baieti.

| SisMusic a răspuns:

Atunci cand se uita insistent la tine cand incearca sa faca coneversatie cu tine din aproape orice subiect!
Sau atunci cand esti spre exempul intr-un loc mai public(discoteca, bal, banchet) si incearca sa stea cat mai mult in preajma ta chestii de genul asta.
Sau daca face parte din anturajul tau daca te place atunci o sa incerce sa fie cat mai aproape de tine(nu neaparat fizic dar se poate si asa)!
Uneori ca sa vezi ca un baiat te place este suficient sa vezi cum se uita la tine!big grin
Bafta in continuare!winking

| Elvena a răspuns:

Când iți spune că te place. Altceva nu, sunt doar presupuneri și dacă se dovedesc a fi greșite rămâi cu buza umflată.

| Mïcheline_Mia_1994 a răspuns:

Dupa cum se comporta in prezenta ta, daca se uita la buzele tale inseamna ca vrea sa te sarute! daca te cauta cu privirea, intreba prietenii despre tine, vorbeste despre tine!

| Kyra18 a răspuns:

Nu te baga in seama sau iti pune piedici chiesti din astea se uita la tine vorbeste cu tine despre orice iti arata ca are incredere in tine sau tio spune direct

| PrintesaPerfecta a răspuns:

Semnele ca unui baiat i place de tinewinking :
-se uita la tine cu coada ochiului
-vorbeste mai "in grija" cu tine decat cu alte persoane
-te intreaba daca ai iubit
-e mai timid cand vine vorba de tine
-incearca sa afle mai multe informatii despre tine
-nu zice nimic(El) daca cineva ii spune ca Lui ii place de tine
Sper ca te-am ajutat :*.

| Peleus a răspuns:

Desfa-i slitu baga-i mana si do your thing, daca nu pleaca e ok.

| VampireBlood a răspuns (pentru Peleus):

Asta ai făcut şi tu, sau prietena ta?

| Peleus a răspuns (pentru VampireBlood):

Da