| Biencutza1 a întrebat:

Cum iti poti da seama daca un baiat te place?

Răspuns Câştigător
| CujbaCLD a răspuns:

Buna,Bianca, poti afla daca un baiat te place prin mai multe moduri, din comportamentul lui iti poti da seama clar :
1. Daca se poarta frumos cu tine si incearca sa te protejeze.
2. Daca atunci cand te apropii de el sau doreste sa iti spuna ceva se aranjeaza ( isi da cu mana prin par, incearca sa nu se faca de ras si sa arate bine )
3. Daca se rusineaza cand esti prin preajma lui sau se mai balbaie cand vorbeste cu tine.
4. Daca iti zambeste frumos si incearca sa glumeasca cu tine.
5. Daca iti vorbeste frumos mereu si chiar daca este nervos sau are o dispozitie proasta si-o schimba cand vorbeste cu tine.
6. Daca incearca sa stea mereu prin preajma ta.
Iti poti da seama clar ca este indragostit de tine, prin aceste 6 'reguli' sper ca te-am ajutat, ma poti ajuta si tu pe mine cu o funda.

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Îl întrebi. Nu cred că era atât de greu să gândești și tu.

| CujbaCLD a răspuns (pentru T0T):

Si daca lui ii este rusine, ce zici, spune DA sau NU?

| T0T a răspuns (pentru CujbaCLD):

De ce să îi fie rușine? Și eu sunt un tip rușinos dar nu am de ce să mint dacă simt ceva pentru cineva.

| Resurrection a răspuns:

Dupa felul in care se poarta.