| Kidotaa a întrebat:

Cum pot face un baiat sa ma placa? Eu sunt genul mai timida si nu stiu ce sa fac.Va rog sa ma ajutati.Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Incearca sa scapi de timiditatea asta, nu foloseste la nimic, dar nici prea indrazneata nu e bine.winking Daca iti place ar trebui sa te simti bine in preajma lui nu sa fi stanjenita de prezenta lui. Daca el nu te place nu ai ce face, poate nu si-a dat seama pana acum, fiind timida nu prea iesi in evidenta. Cauta o cale de comunicare. Si lasa farmecul sa iasa. happy

3 răspunsuri:
| alinutzzza a răspuns:

Baietii se cuceresc cu lucruri simple si sincere. big grin

| Gaviota a răspuns:

Fii tu insuti...winking

| Xenya a răspuns:

Nu poti sa faci pe cineva sa te placa, ca doar nu esti vrajitoare sa ii torni pe gat licoarea dragostei! Daca el nu simte nimic pentru tine nu poti sa faci nimic in a schimba acest lucru!