| dianaelena2011 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa ii arat ca il plac dar fara ca alti sa isi dea seama. Va rog mult sa ma ajutati.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Hollocause a răspuns:

Buna nu mai sta pe ganduri si du-te sa-i spui direct.Sunt multe fete frumoase prin care esti si tu. Poate te place si el si e timid.Fa tu primul pasbig grin Mult succes ( Fara frica )

4 răspunsuri:
| sonya69 a răspuns:

Complicat sa faci asta fara sa isi dea si altii seama. Cel mai bun sfat este sa nu te pierzi cand el se aproie de tine...crede-ma este cel mai ingrozitor lucru.
uite niste sfaturi:
-priveste-l in ochi atunci cand vorbesti cu el
- fi putin misterioasa(asta ii innebuneste)
- nu il lasa sa te atinga excesiv sau chestii crede-ma ca o sa te doreasc si mai mult

sper ca te-am ajutat!

| Mirela_7378 a răspuns:

Pai o sa-si dea si alti seama fara ca tu sa vrei.Da-i de inteles cand sunteti singuri.

| teodoram a răspuns:

Trimite-i link-uri de YouTube cu melodii gen"I love you"...o să-şi dea seama singur.

Baftă!

| 84738493 a răspuns:

Vorbeste cu el in privat...Trimite-i mesaje...Sau biletele in ore laughing. Afla daca si el simte la fel. Sper ca te-am ajutat.Succes.