| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 18 ani şi nu am piele pe capul penisului, vreau să aflu dacă mă va afecta cumva in viitor sau dacă partenera mea va simţi un disconfort.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-a fost eliminat preputiul printr-o operatie de circumcizare? Daca esti intr-o astfel de situatie, in acel caz in timpul sexului partenera NU va simti/sesiza nicio diferenta, insa posibil si cel mai probabil TU vei fi cel care vei fi lipsit de senzatiile de excitare maxima. Sanatate!