| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa aflu daca un baiat ma place fara sa-l intreb si fara sa trimit pe altcineva sa-l intrebe? Dau funda si vot! Multumesc!

4 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Dupa comportament

baietii indragostiti se poarta dif decat de obicei
incearca sa fie cat mai mult in preajma ta...chestii dintr-astea

| denydavid10 a răspuns:

Incerca sa vorbesti cu el, sa va imprieteniti si vezi cum se comporta sau poti pune un prieten de-al lui sa-l intrebe ce parere are despre tine succes!winking

| Sherminatoru a răspuns:

Pune-o pe cea mai buna prietena a ta sa il intrebe.Succes

| fetitata a răspuns:

.surprindel.uitate daca se uita dupa tine.cum vorbeste cu tine. daca ii ceri ceva, poate iti da.sau ceva de genul. Funda?