| Lauralive a întrebat:

Cum sa atrag atentia unui baiat de la mine din clasa...sau sa aflu daca ma place. Fara sa isi dea seama ca eu trimit anumite persoane sa-l intrebe.

Răspuns Câştigător
| ioana_7606 a răspuns:

As opta pentru prima varianta, flirteaza cu elwinking isi va da seama ca il placi, baga'te in vb cu el, vorbeste cu el...si daca si el te place si tu il placi desigur poate o sa iasa ceva.Si nu trimite alte persoane deoarece lumea este inselatoare si dupa aia sa nu te faci de cacao.
Succes!

2 răspunsuri:
| Kolp a răspuns:

Buna!

Pai daca stie ca il placi si vede ca unele persoane intreba asta... vei parea obsedata!
Parerea mea e sa lasi timpu. el le rezolva pe toate. Peste catva timp isi va face curaj si iti va spune!

Bafta!

| Some0ne a răspuns:

Pai trm un prieten bun sa. i zic ceva de genu : auzi mie imi place de (cum te cheama). ce zici ii draguta, sa ii cer sa fie prietena mea, ce vor zice prietenii mei?
j el poate o sa-si zica parerea despre tine

noroc! happy