| WebEye a întrebat:

Hey TPU!
Cum sa imi dau seama daca o fata ma place(nici nu imi trece prin cap sa o intreb sau sa pun pe altcineva sa o intrebe), Deci vreau alte variante...Dau FUNDA! Voi fetelor cum va aratati pasiunea fata de un baiat pe care il placeti?

7 răspunsuri:
| BlackOldSun a răspuns:

In primul rand fii barbat! relaxat, increzator si zambeste cuvintele la prima vedere nu conteaza prea mult cu putin curaj si tupeu o sa vezi ca poti vorbi natural cu orice fata si poti sa vezi la ea daca te place sau nu...dar mai intai ai grija de cum esti TU!

| Rooobi a răspuns:

Incearca sa te apropii de ea cat mai mult sa stai ca cu ea. Si asa poate va cunoasteti mai bine si poate o sa iti dai tu singur seama.happy Bafta

| Unicucebeea a răspuns:

Pai eu una cand plac un baiat apropiat de mine cu care ma inteleg.Ii trec cu mana prin par cand sta jos.Ii zambesc.Stau cu el mult.Ma port frumos cu el si dau tot ce e mai bun cu mine.a da inca un lucru sa te uiti in permanenta la ea sa o prinzi daca se uita la tine. Daca nu e un baiat apropiat de mine.Il privesc mult.zambesc..si ma straduiesc sa ma aproprii de el...

| Stephh a răspuns:

Şi noi, fetele suntem foarte timide.De obicei arătăm că ne place un băiat, uitându-ne mereu la el, zâmbindu-i.dar stând mai departe de el şi vrem să dovedim că nici măcar nu ne pasă de el, dar de fapt ne pasă.De exemplu în cazu´ meu sunt genu de fată care stau mai departe de tipu´ pe care-l plac pentru că mă înroşesc..sau nu ştiu.mă prefac că nu-l plac. dacă-i îi zice altcineva că-l plac..pentru că mă ruşinez.mi-e frică..nu ştiu de ce.De prieteni straight face.Să nu-n-ceapă să râdă de mine. dacă mă gândesc. aştia nu-s prieteni.Revenind la problema ta. Zâmbeşte-i când se uită la tine.şi încearcă să te apropii mai mult de ea. Încearcă să vorbiţi pe messenger..etc.Eu aşa fac.happy Baftă.

| xMcGabyx a răspuns (pentru Stephh):

Cam asa e si la mine. Dar in cazul meu, sunt baiat. Da-mi fb-ul tau sa ma ajuti cu ceva.te rog

| 123454321 a răspuns:

Exista un joc cu carti numit nunta incearcal si vezi daca te potrivesti cu ea

| Moniiique a răspuns:

Pai.o fata nu iti va da ea de inteles daca te place, daca nu o faci tu primul. fa-o sa vada ca o placi si tu. daca te place si ea, iti va da de inteles. poti incepe prin a o suna seara. sau ai da sms-uri cu " vise placute :* ". big grin