| Jessabell a întrebat:

Cum se comporta un baiat cu o fata pe care o iubeste si au o relatie?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ca un fraier

| RAY a răspuns:

Vezi de asta nu-mi place sa stau cu cineva intro relatie nu ai cum sa stii daca chiar te iubeste sau joaca teatru, eu unu imi puneam iubita la diverese teste, acuma si testele astea e o garantie cat de cat, zi-mi varstele voastre? comportamanentul lui?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca un adevarat gentelman.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-am lasat un mesaj.

| neutrino a răspuns:

Cu mare dragoste si tandrete, dar si cu minciunele mai putine.

| Hakuouki a răspuns:

Daca ne intrebi pe noi, inseamna ca iubitul tau a gresit cu ceva sau esti nesigura. Ei bine, fiecare barbat are modul lui specific de a iubi. Poti fi si rece, daca asta este stilul tau de a iubi.

| frostxtq a răspuns:

Un baiat care iubeste (e valabl si pentru fete) se va comporta exemplar, protectiv, isi va apara si ajuta iubita in orice situatia. Sunt extrem de multe lucruri si fapte pe care le fac doua persoane care iubesc.