| Tudor_Alexandra_1993 a întrebat:

Cunosc un baiat de 3 ani. Cam am o probleme in dragoste, sa zicem asa :/ Am inceput sa vorbim pe facebook acum 2 ani. Dupa o luna mi-a spus ca ma place.i-am spus ca si mie imi place de el. Insa dupa cateva saptamani incepuse sa fie tot mai rece. ( nu ne sarutasem ..nimic. Ramasesem la ideea "prieteni" ) O prietena mi-a spus sa-i zic direct ce vreau de la el..si daca ma vrea sa mi-o spuna. Mi-a spus ca isi cere scuze, ca mi-a dat sperante dar el ma place ca fata( ca ii place cum arat si tampenii d-astea) Ma rog. n-am mai vorbit de atunci. Insa acum 3 luni.m-am dus cu prietena care imi zisese sa il intreb ce vrea de la mine, la plimbare si era si el acolo. Si ne-a povestit ca acum 2 ani ( ciudat.) trebuia sa se combine cu o fata..insa era indragostit de alta. Si ca acum ii pare rau ca a lasat-o pe fata cu care trebuia sa fie. Ma rog..prietena mea mi-a zis ca cica e vorba de mine. In fine. n-am bagat in seama. In alta zi..Cu aceeasi fata( e prietena mea cea mai buna) Am mers in parc..si acolo era si el ..si a inceput sa se tina dupa noi cu bicicleta. noi ne-am asezat pe o banca si el a stat in fata noastra. Am vorbit putin (de fapt el a vorbit cu prietena mea, eu nici macar nu voiam sa-l vad) a venit un prieten de-al lui cu motoru..se urca pe motor si ne zice : Hai cine vrea la o plimbare? uitandu-se la mine. Orea(m-am cam plictisit sa-i zic " prietena mea" p.s. locuiesc in grecia..deci chestia cu motoarele e ceva normal. si cu numele haha) mi-a dat un cooot si i-am zis : Vreau eu. se uita la mine zambeste si cica : Hai urca. ne-am plimbat putin si din gluma tot punea frana si veneam in el. A trecut si ziua aia. Dupa am iesit cu sor'mea si a venit si el dupa noi. M-a intrebat ce mai e nou si alte lucruri ..ma tot intreba de un baiat(crede ca imi place de unu) Ma rog. si-a lasat in ziua aia prietenii si a stat cu noi 3 ore :o Tot venea un prieten de-al lui si se dadea la mine si el se enerva.ii tot zicea ma pleaca..si ma ruga pe mine sa-i zic aluia sa plece. M-am dus acasa si ce sa vad. aveam pe fb un mesaj de la el. Legat de telefon ..atunci vb cu baiatu care crede ca il plac..si mi se descarcase telefonul. In alta zi..am vrut sa ies dar n-aveam cu cine si mi-a zis sa iesim amandoi..in fine am iesit. ne-am dus in parc ne-am asezat pe o banca si imi povestea de la servici ( lucreaza pe timp de vara. are 17 face 18 in cateva luni..si eu am 16 fac 17 in cateva luni o.O ) Tot veneau prietenii lui si el se enerva si ii gonea. n-am stat mult ca doar ce venise de la munca si era obosit.m-a dus acasa si cand sa intru ma ia de mana si ma intreaba : nu-mi dai un pupic? i-am dat unul pe obraz. si s-a intors ca sa ii dau si pe celalalt. cand sa ma apropii se intoarce dar l-am vazut si m-am oprit.mi-a urat noapte buna si a plecat repede.(nu l-am sarutat pentru ca exact acelasi lucru il facuse acum 2 ani la o petrecere si ma prinsese) am mai iesit de atunci cu sora mea de nu stiu cate ori. si el de fiecare data cand iesea venea la mine. se aseza langa mine. acum doua zile avea o guma si nu o bagase toate in gura si m-a intrebat daca vreau si eu. si i-am zis nu ca am si eu si mi-a zis : tu pierzi..sa vezi ce gust are ma. ma rog n-am vrut. a facut acelasi lucru cu Kinder Bueno. mi-a spus ca miercurea asta o sa mergem la plimbare cu motorul la plaja ( stand pe insula am plaja langa ) Cam astaaa. pe facebook nu imi vb...adica intra putin si iese. e la munca sau stiu si eu.
Am intrebat-o si pe prietena mea si mi-a zis ca nu crede ca va face ce a facut acum 2 ani. crede ca ma place numai ca pune atatea jocuri.ori pentru ca vrea sa se joace.ori pentru ca nu stie cum sa-mi zica ca ma place. Voi ce credeti? sad
Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Salut, eu cred ca te place, pari o fata desteapta care nu se lasa pacalita chiar asa usor, eu cred ca merita inca o sansa dar fi cu ochii in patru sa nu te lase iarasi cu ochii in soarewinking.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Fara sa te supar, dar se pare ca tu cresti doar fizic, din 2 in 2 ani. In rest, nimic.