| Paty0810 a întrebat:

Hey
Mie imi place de un baiat. Si lui cred ca de mine. Adica totul a inceput cand am fost cu mai multi prieteni in parc. Noi nu ne prea cunosteam. M-a intrebat cati ani am. I-a spus ca 14(el are 15).
A doua zi a cerut sa faca o poza cu mine...ok asta ca in fel de gluma. Dupa cateva zile am fost la colindat cu biserica. El m-a luat de brat si mi-a spus ca sunt singura fata pentru care simte ceva mai mult. Imi spune intruna ca sunt frumoasa etc.
Ieri am fost la o prietena acasa sa ne distram. Am dansat ....etc.
La un moment dat m-am certat cu o prietena in timp ce ne jucam sticluta si am iesit din joc. El a brut neaparat sa stea cu mine ai a iesit ai el si s-a asezat panga mine pe canapea si incerca sa ma calmeze(eu fiind mai vulcanica). M-a rugat sa ii dau nr si i l-am dat.
Nu am prea vorbit de 3 zile...

1. Credeti ca ma place cu adevarat?
2. Nu vreau sa ii spun ca imi place de el....sunt orgolioasa si nu ma pot schimba...dar cum sa ma apropii usor de el?

Răspuns Câştigător
| JustANone a răspuns:

Buna!
Eu fiind baiat pot sa spun ca sunt cam acelasi tip de baiat dar mintea fiecaruia difera de la om la om.
Eu in general ma atasez foarte tare de cineva si fac la fel cum face baiatul in cazul tau dar asta nu este despre mine.
Presupun ca sunt doua cazuri...
Ori baiatul chiar te place mult si tine la tine
Ori vrea ceva mai mult de la tine pentru ca exista multi fuckboy pe lume (depinde cum il cunosti tu, daca il cunosti bine si stii ca e cuminte si linistit, nu rata ocazia)
Daca inca nu va cunoasteti asa de bine sunt de parere ca ar fi mai bine sa ii spui ca ai nevoie de timp sa il cunosti mai bine si doar dupa ce il cunosti incearca sa te apropii incetul cu incetul de el.
Cum sa faci asta? Ei bine, incearca sa faci ceea ce lui ii place, sa ii zambesti si sa te comporti frumos cu el
Ajungeti sa va cunoasteti mai bine si doar atunci puteti fi intr-o relatie fie serioasa fie de scurta durata

Sper ca te-a ajutat acest raspuns

O zi faina!

JustANone

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca te place.
Simplu, mai lasa orgoliul si scrie-i si tu, el probabil are impresia ca tu nu-l placi. Da-i semnale ca esti interesata de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa te placa,dar vezi cum comunica si cu restul fetelor, iar daca la toate le face exact asa cum iti face si tie atunci nu e nimic special. Daca e baiat serios o sa vina el la tine ai rabdare, iar daca nu o face ar fi cazul sa iti iei gandul de la el, poate faptul ca iti place de el e doar o mica atractie fizica si nimic mai mult.Te-ai gandit ce lucruri aveti in comun si din ce motive il placi? Daca raspunsul este nu, atunci ar fi cazul sa iti pui aceste intrebari.

| Ghiga_Anton_1995 a răspuns:

Nu ii spune. Da-i semne subtile. Sigur te place.SIGUR.