| Ana991 a întrebat:

Buna TPUbig grin.Am o intrebare extrem de stanjenitoare de pus:-s, insa chiar am nevoie de putintel >ajutor:".Am o relatie la distanta (ne vedem un weekend o data la doua saptamani)de circa 1 an jumate si s-a cam instalat putina monotonie in convorbiri.Nu ne plictisim de vorbit unul cu altul insa ar fi binevenite niste subiecte de discutie mai picante.Viata sexuala ne-am inceput-o, asa ca subiectele sunt nelimitate. Picanterii, >ceva?:"
Multumesc anticipat.batting eyelashes

3 răspunsuri:
| MissDyDee a răspuns:

Pai nu stiu de exemplu puteti vorbi de ce pozitii sa mai incercati sau cum si unde i-ar place sa faceti nebunii. daca practicati doar sex normal puteti incerca sa aduceti in discutie si alt tip de sex bineinteles fiecare expunand-si parerea cu privire la ceea ce discutati... picanterii cam astea imi vin acum in caplaughing...succeshappy

| Remusel a răspuns:

Buna Ana, aceeiasi poveste o intampin si eu! nmai ca la mine! ne vedem odata la 9 luni, numai varacrying!,, dar speranta si increderea ma ajuta sa! trec peste,, toate.ah si subiecte de discutie!,,laughing nu stiu ca la mine e groaznik cand incep sa vb cu ea! ori se lasa cu plans ori cu ras in hohote!laughingvezi si tu injurall vezi ce repede incepe sa vb!laughing

| Ana991 explică:

Am incercat si astarolling on the floor.
Pana si cearta intentionata s-a cam epuizat.laughing