| Stefybuc a întrebat:

Salut, acum 2 saptamani m-am intalnit cu o fata cu un an jumate mai mare decat mine, cand am vazut-o mi s-au inmuiat putin piccioarele, apoi cand am intrat in vorba cu ea mi-am revenit, tin sa mentionez ca atunci cand vorbesc cu o fata de care imi place, ma cam balbai, totusi, de data asta, am gasit multe subiecte de discutie si am vorbit foarte normal, intre timp vorbim pe `net` si imi cam da semne ca si ei ii place de mine, Cateva sfaturi va rog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Propune-i o intalnire da nu sari direct la gura ei, fa-o sa rada sa se distreze sa se simta ok fara tensiune sau presiune pe nici unul dintre voi vorbiti deschis.

| Stefybuc explică (pentru anonim_4396):

Felicitari, Prietenul meu iti multumeste mult laughing, bafta si la alte fundite happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Stefybuc):

Bafta prietenului tau.

6 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Dacă îți place și n-ai nici rețineri în conversație e perfectă pentru tine, scoate-o în oraș, ce mai aștepți?

| TeckTonik997 a răspuns:

Continua tot asawinking

| Sidonia07 a răspuns:

Invit-o la un suc, film, inghetata.

| Stefybuc explică:

Multumesc de raspunsuri, nu sunt chiar eu in aceasta situatie, trebuie sa ma consult cu persoana pe care am ajutat-o si imi zice ea(de fapt el =]) cui sa dau fundita, PROMIT CA DAU ^_^