| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU big grin am si eu o intrebare. am un iphone 4 si nu-s cum pot sa il pun sa imi faca poze automat big grin... big grin stie careva?big grin
mersi mt :*

4 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Credeam ca esti indragostit de el atat de mult si ai probleme in relatia ta cu telefonul si vrei sa te ajutam... doar de asta ai postat in categoria asta nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si intrebarea ta se afla la categoria "Dragoste si sex" pentru ca? Te masturbezi cu Iphone-ul?

| ofata12 a răspuns:

Ma scuzai categoria happy va mananca pe voi degetele si va aratati inteligenta... oameni de 2 lei. happy

| Juliandra a răspuns:

Paii il pui pe autodeclansator asa stiu eu laughing