| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un iPhone 4 si nu stiu cum sa pun poze pe instagram ma poate ajuta careva? mersi!

Răspuns Câştigător
| InvalidShark09 a răspuns:

Daca nu iti merge inseamna ca nu ai dat acces apliocatiei sa iti acceseze pozele. Asta se poate rezolva din Configurari - Poze si dai ON la Instagram, apoi apesi pe butonul cu camera de fotografiat (din Instagram) si pui ce poza vrei happy Succes!

2 răspunsuri:
| FoarteTareFrate a răspuns:

Ai instalat aplicatia Instagram? laughing

| FoarteTareFrate a răspuns:

Daca da, dupa ce ai facut.o fa asa : cand deschizi instagramul e un buton fix in mijloc cu un aparat foto. Dai pe el si alegi daca iei poza din galeria telefonului sau daca o faci pe moment. Apoi o crop-ezi, editezi si ce mai vrei tu (iti intra el automat in astea dupa ce alegi poza) si in final apesi in dreapta sus pe 2 sagetele ca sa o postezi. Pupici, sper ca te.am ajutat. Fundita? :3 :3