| Girl0008 a întrebat:

Buna TPUbig grin.Azi este ziua meatongue.Am fumat dunhill albastru[tare] si am mai fumat si Glamour cu liliac[foarte slabe]. Am baut si o bere la cutie Timisoreana[ nu mai stiu]. Nu mai pot imi este foarte foarte rau. Ce pot sa fac nu mai imi simt picioarele mi s`au imuiat.Si tremur toata.Imi vinesa vomit. Ce sa facc?straight facecrying(
P. S scuzati`mi categoria.

6 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Buna si tie.
la multi ani.
bravo tie(daca ai fumat si ai baut)
esti o rusine pentru specia feminina!winking
daca iti vine sa vomiti, vomita!
si nu stiu cat de rau iti poate fi daca ai reusit sa vi la calculator sa mai intrii pe site sa te mai si lauzi noua cu prostiile tale happy
in fine, keep up!

| candora a răspuns:

Sa incerci sa mai fumezi ceva ca sa simti cum iti curg si creierii, nu sa vedem doar noi asta

| otilia_6270 a răspuns:

Incearca sa vomiti, fa o baie si culca-te.Adu-ti aminte de-acum de fiecare data cand mai vrei sa faci prostii din astea, cat de rau ti-a fost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am sa glumesc pentru ca stiu ce inseamna.Totul este din cauza tigarilor,cred ca ai fumat excesiv. Daca iti vine sa vomiti,te sfatuiesc sa o faci, chiar sa provoci voma daca poti, te va linisti foarte mult.Incearca apoi sa maninci ceva acru,iti va curata traseul pina la stomac; nu exagera cu mincarea in starea in care esti,iti faci mai rau.Fa ce ti-am zis si iti va trece sigur; in citeva zeci de minute,vei fi ca noua.Cel mai important, sa nu mai exagerezi cu fumatul, poti provoca un stop cardiac.Mult noroc.

| WapSter a răspuns:

Vomita rapid si iau de la capat tongue laughing

| rzralex a răspuns:

Iti trece in curand happy