| radu a întrebat:

Cine imi zice si mie niste provocari mai faine pentru adevar si provocare pe mess. am ramas fara idei laughing. MS big grin

Răspuns Câştigător
| Mjdolhfi a răspuns:

Aaaa si daca are webhee heezii sa dea 5 pupicilaughingsau sa dea tricoul jos bine daca e baiatlaughingsa bea apa cu lingurita la webthinking Sunt multe chestii pe care le poate face la web. Daca are microfon il/o pui sa iti cante cevasmug. Ai ce te distrahee hee!

40 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Iti zic eu...iti zic eulaughingPoi daca ai hi5 sa iti lase comentarii ceva mai iubaretze daca e fatasmug, dupa un status frumos de dragoste pentru tine daca de asemenea e fata, apoi poza ta pe la avatarsmugDaca e coleg/a de clasa sau de scoala poti sa ii dai provocarea ca intr-o pauza sa se duca la o fata/un baiat sa ii spuna ca il iubestehee heesau sa ii dea un pupichee hee. Acum numai stiu, daca imi mai aduc aminte iti mai zic.kiss. Si spor la provocarihee hee

| Nita a răspuns:

Sa faca stripwinking iti zic eu ca asta e cel mai tare laughing

| Gise a răspuns:

Un status amuzant, eu de ex am avut o data sa imi pun la status : DND imi suflu nasu laughing Noroc ca nu mi-a mers statusul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Provocari: da-i buzz lu` x si nu-i raspunde daca te intreaba ceva, trimite mass la toata lista: caut sot gospodar, cu parul` alb in cap, intre 1, 50-1, 55, daca se poate, cu carja, care sa stea la tv, sa fie om intelgent. Aaaa, si sa nu uit: sa n-aiba mostenitor.
Scrie la status: va urasca, sunteti niste cretini, idoti, tampiti, n-am cuvinte sa va zic, gaozarilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa'l/sa o provoci sa-ti zica cum si'a inchipuit prima noapte de dragoste, cu cine, cand si unde:->

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l(o) intrebi cand s-a masturbat ultima oara.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Provocare: happy timp de 5 minute imita o gaina si fa un ou big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se duca sa il intrebe pe cangur de ce nu poarta caciulalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puneo dacai o fata sa-ti dea ori un ppic ori un sarut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pumel sa faca ceva penibil de care sa iti poti aduce aminte mult timptongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi si tu frate sa-ti de-a un pupic... unde crezi. pe gura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e fata poti sa ii spui sa isi dea tricou saw bluza jos la websmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune p respectivu/va sa danseze timp d 5 min cu mopu/matura sa sa strige tare de tot "Vreau la mamaa!
"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i daca sa puna la status ca l-a vazut pe profu de sport intr-o sticla da sa varsat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scrii la status te iubesc radu daaaaaaaaaaaa kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Provacarea:sa te duci la scoala si sa ii zici unui profesor"boule m-ai mintit ai zis ca nu ne dai teme"laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu! Sa vorbesti 5 minute ca un bebelus asta-i buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O chestie toate fazele sunt bleeaccc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te provoc sa faci sex cu prietena ta (sex)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai daca are web pune-o sa faca numere la perete de ex 10 numere e tare man isi freaca curu de perete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punel sa-si puna un prezervativ pe cap laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ora de sport pune o colega sau un coleg sa se tarasca cu in fund pe joc prin toata sala de sport iar dace il\o intreaba profesorul ce face sa spuna ca sterge praful dupa podea e prea atre eu am afcut'o la ora de sportrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in dictionar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te provoc sa ii spui la o fata ca o iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gagica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Provoacai sa isi sparga calculatorul bine e o idee buna nu crezi (raspunde-mi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce mos craciun nu merge cu steua?big grinbig grin