| Rihannaaaaa a întrebat:

TPU! Daca am picioare scurte, credeti ca as putea vreodata un iubit?
Voi fetelor cum le aveti?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poate nu ai aflat pana acum dar am sa-ti amintesc ca in timpul sexului picioarele sunt date intr-o parte si alta indiferent de lungimea lor. Cel ce va dori sa ajunga intre picioarele tale pentru a se simti bine, placut si satisfacut va face abstractie de lungimea lor. Tu roaga-te sa ai parte de barbati potenti si virili. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fii draga linistita, si fetele cu picioarele mai scurte fac sex. Nu vei scapa tocmai tu sa ai in viitor iubiti. Exista si baieti care nu au picioare foarte lungi.

| Nomoreregretstb a răspuns:

Ce conteaza ca ai picioarele scurte? Iubirea e iubire indiferent de chestiile fizice, cine te place te place oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuna e compatibila doar cu pinocchio.
doar lui ii poti face o parte a corpului sa se lungeasca.

| Jeez_Cosmin_1996 a răspuns:

Eu le am XXL